Kontakt

Stockholm

Selina Juopperi, Verksamhetsansvarig
Mob: 076-001 06 71
Mail: selina.juopperi@fryshuset.se

Leymuun Farah, Utbildningsansvarig
Mob: 073-950 22 83
Mail: leymuun.farah@fryshuset.se

Kajsa Saleem, Ungdomsansvarig
Mob: 076-001 07 16
Mail: kajsa.saleem@fryshuset.se

Lii Kinni, Samordnare
Mob: 073-950 23 38
Mail: Lii.kinni@fryshuset.se

Göteborg

Nadia Aria-Garystone
Verksamhetsansvarig Göteborg/Verksamhetschef Föredöme och Framtidstro
Telefon: +46 (0)739-502294
E-post: Nadja.aria-garystone@fryshuset.se

Sara Bessa (Föräldraledig)
Tjejverksamhetsansvarig /hjältinnor Göteborg
Telefon: +46 (0)739-50 22 88
E-post: sara.bessa@fryshuset.se

 

Armin Azadkhah
Killverksamhetsansvarig /hjältar Göteborg
Telefon: +46 (0)707-880435
E-post: armin.azadkhah@fryshuset.se